ماشین لباسشویی بوش کد خطا لباسشویی تعمیر در کرج :شرکت توربو سرویس قصد دارد در این نوشته به موضوع بررسی کد خطا لباسشویی بوش برای شما عزیزان بپردازد چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید شرکت توربو سرویس در تهران و کرج آماده خدمت رسانی به شمار مردم عزیز است برای سفارشات و مشاوره با کارشناس ما با شماره 09120448148 تماس بگیرید.نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در تهران و کرج توربو سرویس آماده خدمات رسانی به شما عزیزان و بزرگواران است برای تماس با کارشناسان ما با شماره 09120448148 تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن ماشین لباسشویی بوش شما عزیزان را تعمیر کنند

تعمیر لباسشویی

ماشین لباسشویی بوش کد خطا لباسشویی تعمیر در کرج

کد خطا یا ارور E16 - ارور F16 در ماشین لباسشویی بوش :

درب ماشین لباسشویی بوش به درستی بسته نشده است و یا اینکه سوئیچ درب لباسشوئی بوش دچار خرابی شده است .در هنگامی که این کد خطا را مشاهده می کنید دقیقا حالتی را مشاهده خواهید کرد که انگار در ماشین لباسشویی بوش بسته نشده است . این به آن معناست که یا سوئیچ در ماشین لباسشوئی بوش دچار عیب و خرابی است و یا اینکه برد فرمان به دلیل فعال بودن سنسورهای امنیتی ، دستور بسته شدن میکروسوئیچ و در ادامه در ماشین لباسشویی بوش را نمی دهد . ادامه سوئیچ در را بررسی و در ادامه سنسورهای امنیتی را بررسی کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی

کد خطا - ارور E17 - ارور F17 در ماشین لباسشویی بوش :

سیستم ورودی آب ماشین لباسشویی بوش دچار ایراد شده است . توصیه ما این است که ابتدا شیر ورود آب ماشین لباسشویی را بررسی کنید . این ارور مربوط به این است که آب وارد ماشین لباسشویی نشده است . یا شیر آب ورودی بسته شده است ، یا آکواستاپ و شیربرقی ماشین لباسشویی بوش دچار خرابی شده است . این کد خطا در بسیاری از با ارور های پیغامی OPEN TAB - CLOSE TAB به نمایش در می آید.

کد خطا - ارور E - ارور F در ماشین لباسشویی بوش :

در هنگام مشاهده این کد خطا آب داخل ماشین لباسشویی مانده است و تخلیه نشده است . ما علت اصلی را پمپ میدانیم البته این تشخیص به صورت دقیق نمی باشد . در مواردی مشاهده شده است که اجسام صلب و یا البسه در مخازن گیر کرده و مسیر خروج آب بسته شده است.در اکثر موارد در هنگام مشاهده این کد خطا پمپ ماشین لباسشويی بوش دچار سوختگی و ایراد شده است .

ماشین لباسشویی بوش کد خطا لباسشویی تعمیر در کرج

ماشین لباسشویی وستل تعمیر شیر الکتریکی لباسشویی در تهران

یخچال فریزر ال جی تعمیر برد یخچال عظیمیه کرج

لباسشویی ,ماشین ,بوش ,خطا ,کد ,ارور ,ماشین لباسشویی ,لباسشویی بوش ,کد خطا ,شده است ,در ماشین ,شرکت توربو سرویس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
harmonilbaran ronia110 rtolid9899 ngarehyas rp nazila2 oundaunireaw seolearn95 pconeoffical pure-aqua